PAZUDIS JŪSU GRĀMATVEDIS?

Пропал бухгалтер

AIZMIRSTIET PAR GRĀMATVEDI UN GULIET MIERĪGI!

Vai Jūs esat sastapušies ar problēmu, kad grāmatvedis pēkšņi aiziet no darba? Jūs steidzamā kārtā pieņemat darbā citu grāmatvedi, bet tas saka, ka vecais grāmatvedis nav bijis kompetents, savārījis ziepes, un lai nebūtu jāatbild – aizmuka . Tagad viņam, jaunam grāmatvedim, viss jāsaved kārtībā, jāsakārto, bet visas kļūdas, kas paradās – ir vecā grāmatveža mantojums. Tā var turpināties pusgadu vai vairāk, bet rezultāta joprojām nav. Gada otrajā pusē jaunais grāmatvedis paziņo, ka tagad viss ir kārtībā,  un viss ies tikai uz augšu. Paiet gads, bet viss paliek pa vecam. Atkal atnāk jauns grāmatvedis, un īpašniekam sākas deja vu.

No šīs situācijas ir 2 izejas:

  1. Pieņemt darbā labu speciālistu. Bet labu speciālisti ir grūti atrast, un darba alga viņam jāmaksā nepieklājīgi pieklājīga. Kas tad šobrīd katru dienu pēc pamatdarba studēs visu, kas iznāk mūsu likumdošanā un vēl papildus izpētīs jaunu programmnodrošinājumu sava darba optimizācijai? Arī cena programmnodrošinājumam ir ar četrām vai piecām nullēm.
    Bez tam, grāmatvedis var saslimt, aiziet atvaļinājumā, var kļūdīties. Šajā gadījumā visas izmaksas gulstas uz kompānijas pleciem. Jā, šādus izdevumus var atļauties liela firma, bet ko darīt mazam un vidējam biznesam?
  2. Slēgt apkalpošanas līgumu ar ārpakalpojuma kompāniju, un rezultātā jūsu labā strādās vesela komanda augsti kvalificētu speciālistu, kura uzņemas visus riska gadījumus. Jūs maksāsiet par apkalpošanu vairākas reizēs mazāk, nekā algotajam grāmatvedim. Viss, kas jums ir vajadzīgs – iesniegt sākotnējus dokumentus, t.i., ierakstīt ciparus pavadzīmēs un faktūrrēķinos. Nodokļu bāzes formēšanu, nodokļu likmes apstiprināšanu, nodokļu izmaksu pielietošanu un daudz ko citu – to darīs ārpakalpojuma grāmatvedības kompānija.

Mūsu grāmatvedības firma strādā profesionāli. Mūsu specialisti formē gan grāmatvedības atskaites, gan veic nodokļu uzskaiti, gan pilnu nodokļu aprēķinu. Visas saistības ar kontrolējošām instancēm ārpakalpojuma kompānija veic pati, un jūs var aizmirst par to eksistēšanu.

Ja grāmatvedis pieļāvis kļūdu, tad pie jums viņš riskē tikai ar savu darba algu, bet visas soda naudas jūs maksāsiet no sava uzņēmuma kabatas. Bet, ja kļūdas  sanākušas apkalpojošās kompānijas vainas dēļ, tad zaudējumus uzņemas šī kompānija. Tam jābūt iekļautam līgumā.

Arī mūsu līgumā ir šāds punkts. Un tieši tāpēc mums negadās kļūdas.

Ja jūsu firma atrodas Rīgā, un jums ir pašiem savs grāmatvedības dienests, mēs varam pilnībā sinhronizēt bāzi un sastādīt atskaites, strādājot ar to tiešsaistē.

Mēs esam ar jums arī nodokļu pārbaudēs, pakalpojumu paketē ietilpst detalizētas konsultācijas par nodokļu aplikšanas optimizāciju. Lai nodotu dokumentus, jums nav jātērē savs laiks. Visus dokumentus jūs varat nodot personīgi vai pa e-pastu, vai saņemt piekļuvi programmai, un paši tos ierakstīt.

http://www.zoofirma.ru/