VAIRUMTIRGOTĀJU APKALPOŠANA

 

GRĀMATVEDĪBAS UZSKAITES KĀRTOŠANAS ĪPATNĪBAS VAIRUMTIRDZNIECĪBĀ

DEBITORU NORĒĶINU KONTROLE, RĒĶINU IZRAKSTĪŠANA KLIENTIEM, PREČU UZSKAITE

Mūsu klienti, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecību, īsteno darījumus visā pasaulē no Honkongas līdz ASV, tirgū piedāvājot plašu preču klāstu. Mēs labi izprotam šīs nozares problēmas un zinām kā no tām izvairīties.

VAIRUMTIRDZNIECĪBA – DEBITORU NORĒĶINU KONTROLE, RĒĶINU IZRAKSTĪŠANA KLIENTIEM, PREČU UZSKAITE UN DAUDZAS CITAS BŪTISKAS LIETAS.

Saskaņā ar normatīvajiem dokumentiem mūsu valstī nav atšķirību starp vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Nodokļu likmes ir vienādas. Bet tas nenozīmē, ka grāmatvedības uzskaites kārtošanā nav atšķirību starp vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. .

Vairumtirgotājs nav tiesīgs veikt norēķinus skaidrā naudā.

No vairumtirdzniecības biznesa īpašnieka viedokļa – tas ir izdevīgi, jo noliktavas pārziņiem un citiem noliktavas darbiniekiem būtiski samazinās iespēja veikt mahinācijas.

Patiesībā: prece tiek saņemta ar pavadzīmi, noliktavas pārzinis ievada to preču uzskaites programmā. Prece tiek izņemta, un arī to atzīmē elektroniski.

Problēma sākas brīdī, kad prece ir atvesta, noliktavas pārzinis saņēma dokumentus, ielika tos kabatā, plauktā un aizmirsa, pēc tam nespejot atrast. Bet tāss jau noliktavas pārziņa galvassāpes, jo vairumtirdzniecības biznesa īpašnieks vienmēr var pārbaudīt savu darbinieku. .

Kā jūs zināt, elektroniskā preču uzskaite noliktavā ne katram cilvēkam ir pa spēkam, tāpēc arī saka, ka „personāls atrisina visu!”. Bet tā kā mēs saņemam atlīdzību par sava veiksmīga darba rezultātiem, mēs esam ieinteresēti, lai noliktavas pārzinis strādātu ideāli. Tāpēc, ja mūsu klientam nav laba noliktavas pārziņa, mēs varam viņu vienkārši sameklēt. .

Tāpat mēs apmācīsim jūsu vai mūsu sameklētu noliktavas pārzini kā veikt pareizu preču uzskaiti, izmantojot mūsu programmu. Tāpat apmācīsim viņu paņēmieniem, kā nezaudēt pavadzīmes un savlaicīgi fiksēt visu mūsu programmā, pie kuras ir pieslēgti visi mūsu vairumtirgotāji.

Visi dati, kas ir noliktavas pārzinim, tiek ievadīti uzskaites programmā, speciāli izdalītajā programmas kabinetā. Pēc datu fiksācijas tie tiek novirzīti uz grāmatvedības programmu, un šeit noliktavas pārziņa darbs ar uzskaites kārtošanas beidzas. Visu pārējo dara ārpakalpojuma kompānija, ieskaitot visas atskaites attiecīgajām kontrolējošām instancēm.

Mūsu atšķirība no daudzām citām kompānijām ir tāda, ka uzņēmuma saimnieks jebkura brīdī var apskatīties, kas viņam notiek noliktavā: kas ieviests, kas izvests, vai ir parādi, un daudz ko citu. Saimniekam šajā programmā ir pašam savs kabinets, viņš var sekot līdzi savam noliktavas pārzinim, un saņemt viņam interesējošu papildus informāciju.

Vēl vienas vairumtirgotāja galvassāpes ir sekot līdzi neapmaksātiem rēķiniem. Daudzi mūsu vairumtirgotāji apgalvo, ka šim uzdevumam viņi tērē vairāk par pusi no darbadienas, un tas viņiem ir bijis ļoti nepatīkami.

Bet tagad, šiem vairumtirgotājiem ir mūsu programma, kas seko līdzi visiem apmaksas veikšanas kavējumiem, fiksē, un uzreiz sagatavo attiecīgus atgādinājumus parādniekam. Tikmēr pats vairumtirgotājs, nedomājot par šo problēmu, var veikt savu darbu produktīvāk. Mēs informējam parādniekus un, ja nepieciešams, veicam parādu piedzīšanas pasākumus.

 

http://www.zoofirma.ru/