LOĢISTU APKALPOŠANA

 

GRĀMATVEDĪBAS UZSKAITE LOĢISTIKAS KOMPĀNIJĀM

CMR NOFORMĒŠANA, DEGVIELAS UZSKAITE, AUTOTRANSPORTA IZMAKSU UZSKAITE UN CITS

Vairākums mūsu klientu sastopas ar sniegto transporta pakalpojumu pašizmaksas un izmaksu uzskaites problēmām. Mēs kopā ar programmētājiem izstrādājām īpašu transporta kompānijas izmaksu uzskaites sistēmu, kura ļaus šķirot izmaksas pēc konkrētiem transporta līdzekļiem vai virzieniem.

Tāpat programmai ir iebūvēta funkcija, lai sastādītu nepieciešamus dokumentus – rēķinus, pieteikumus, dokumentus autovadītājiem, ceļazīmes.

 

Jūs esat transporta kompānijas īpašnieks un katru dienu lemjat, kā apsteigt konkurentus.

Un tiešām, kā sakārtot visus dokumentus: kā noformēt CMR, kā veikt degvielas uzskaiti, autotransporta izmaksu uzskaiti, utt.

Un vēl visiem loģistikas speciālistiem vienmēr ir jautājumi par to, kā veikt uzskaiti katram transportlīdzeklim atsevišķi, kā sadalīt izmaksas pa mašīnām, kā… šiem jautājumiem nav gala.

Vēl sarežģītāk no visa šī dokumentu apjoma sagatavot grāmatvedības atskaites. Vajag ātri bez kļūdām un soda naudām. Atbilde ir viena – uzticieties pirmajai kompānijai Latvijā, kurai ir unikāls programmnodrošinājums un kura ir gatava uzņemties veikt šo darbu.

Mazāk izmaksu, vairāk peļņas. Tā apgalvo transporta kompāniju īpašnieki, kuri izmanto mūsu pakalpojumus. Un tas tā arī ir, jo visi dokumenti atrodas vienā vietā un atrodas no jums vien dažu klikšķu attālumā. Programmas interfeiss ir vienkāršāks nekā Microsoft Word un Excel.

Mūsu tehniskais atbalsts palīdzēs jums dažu stundu laikā apgūt programmu. Jūsu kompānijas darbinieki paši ievadīs visus nepieciešamus datus, jūs kontrolējat visu procesu. .
Katram darbiniekam ir pieeja tikai savai darba daļai. Automātiskas atskaites ļauj kontrolēt katra darbinieka darbu, darba algu uzskaiti, izmaksas pēc katras mašīnas, nobrauktos kilometrus, degvielas patēriņu. Tā jūs redzēsiet katra pārvadājuma ienesīgumu, kā arī daudz ko citu.
Jūs varēsiet redzēt visu biznesa kā uz plaukstas, un pieņemt pareizus biznesa lēmumus. Mēs sagatavojam visu nepieciešamu dokumentāciju un izsūtam atskaites, kas nepieciešamas kontrolējošajām instancēm.
Mūsu grāmatvedības pakalpojumu ārpakalpojums palīdzēs jums ekonomēt uz grāmatvedības izdevumiem, redzēt iepriekš apslēptas izmaksas un aizmirst par kontrolējošajām instancēm.

Mēs palīdzēsim

  • Minimizēt konfliktu ar kontrolējošajām instancēm rašanās risku.
  • Paaugstināt iekšējās kontroles sistēmas efektivitāti.
  • Minimizēt ražošanas zaudējumus.

Mūsu uzdevums

  • Palīdzēt organizācijai veikt jūsu profesionālās darbības rezultātu grāmatvedības uzskaiti.
  • Uzņemties rūpes par pielāgošanas pastāvīgajām izmaiņām likumdošanā.
  • Sniegt jums pārliecību par pareizu un optimālu nodokļu aprēķināšanu.

Ja vēlaties savām acīm pārliecināties par šī darba metodes efektivitāti, zvaniet tūlīt pat, un jau rīt jums būs optimizēti procesi, un jūs varēsiet ekonomēt laiku un apsteigt konkurentus.

http://www.zoofirma.ru/