IZNOMĀTĀJU APKALPOŠANA

Обслуживание арендодателей

 

IZNOMĀTĀJIEM

Iznomātāju apkalpošana mūsu ārpakalpojumu kompānijā būtiski atšķiras no grāmatvedības pakalpojumu sniegšanas. Esam ieguvuši lielu pieredzi un izstrādājuši dažus nestandarta paņēmienus.

Mēs jau no paša sākuma sadalām iznomātājus divās grupās:

  1. 1. Iznomātājam tas ir galvenais darbības veids, un no šīs darbības viņš gūst pamatienākumus. Šajā gadījumā, papildus pamatienākumiem Iznomātājs gūst papildus ienākumus no tā saucamo līdzpakalpojumu sniegšanas. Piemēram, telpu uzkopšanas pakalpojumi, apsardze utt. Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, šādi pakalpojumi tiek uztverti kā ienākumi no parastajām darba gaitām. Un saprotot to, mēs būtiski ieekonomējam uz nodokļu pamatdaļas izmaksas, jo šajā gadījumā mēs pamatīgi pētām katru iespējamo zemūdens akmeni.
  2. 2. Iznomātājam, kuram iznomāšanai ir vienreizējs raksturs, vai kuram saskaņā ar būtiskuma pazīmēm iznomāšana kopējā ieņēmumu summā aizņem ne vairāk par 5%, ar telpu iznomāšanu saistīti ienākumi tiek attiecināti pie pārējiem ienākumiem. Šajā gadījumā Iznomātājs pats noteic ienākumu griestus. Šādus ienākumus mēs ņemam uzskaitē kā pārējos, citā kontā, kā paredz spēkā esošā likumdošana.

Mēs ņemam vērā arī to, ja nomas maksa atspoguļojas ieņēmumu no realizācijas sastāvā, tad šajā gadījumā Iznomātāja grāmatvedības uzskaitē tiek ievērotas noteiktās nianses.

Ja nomas maksu var iekļaut pārējo izmaksu sastāvā, tad organizācijas grāmatvedības uzskaitē tiks veikti arī citi ieraksti, un tiks īstenots cits iznomājamu telpu uzturēšanas izmaksu norakstīšanas aprēķins.

Ir daudz nianšu, ņemot vērā kuras, Iznomātājs var būtiski ekonomēt, maksājot nodokļus spēkā esošās likumdošanas ietvaros.

Šeit nav nekāda apmāna– strauji mainīgās likumdošanas nianšu zināšana un speciālistu pieredze šajā jomā ļauj Iznomātājiem, kuri ir mūsu klienti, saņemt lielākus ienākumus, saglabājot minimālas cenas, un tādējādi palikt par uzvarētājiem konkurences cīņā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk – zvaniet tūlīt pat

http://www.zoofirma.ru/